Zamknij

Wypadek rowerowy na ul. Polnej! 64-latkę przewieziono do szpitala

14:23, 14.05.2019 | P.S
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Aśka MaCie - Facebook - SOPOT - W imieniu Sopocian

Dziś w godzinach przedpołudniowych doszło do wypadku w dolnym odcinku ul. Polnej, nieopodal Ristorante Tesoro. Według relacji świadków na skutek zderzenia dwójki rowerzystów, kobieta biorąca udział w zdarzeniu straciła przytomność. Na miejsce wezwano policję i pogotowie ratunkowe.

- Pracujący na miejscu policjanci ruchu drogowego wstępnie ustalili, że podczas mijania 64-letnia rowerzystka zderzyła się z 25-letnim rowerzystą, w wyniku czego kobieta doznała obrażeń. Na miejscu funkcjonariusze przeprowadzili m.in. oględziny miejsca zdarzenia, sporządzili szkic sytuacyjny, wykonali dokumentację fotograficzną - poinformowała asp. Lucyna Rekowska.

Badanie stanu trzeźwości uczestników wypadku wykazały, że żaden z rowerzystów nie znajdował się pod wpływem alkoholu. Poszkodowaną 64-latkę przetransportowano do szpitala. Policja wyjaśnia szczegółowe okoliczności zdarzenia.

(Fot. Aśka MaCie - Facebook - Sopot - "W imieniu Sopocian")

(P.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© esopot.pl | Prawa zastrzeżone