Zamknij

Miasto partnerskie zasypane! Zakopane nie może zamknąć sezonu zimowego [FOTO]

17:13, 14.05.2019 | P.S
REKLAMA
Skomentuj
Fot. tatromaniak.pl

Sopot otworzył sezon. Cykl wydarzeń przygotowanych na tę okazję dostarczył turystom i mieszkańcom wielu atrakcji. Sopocianie mają już za sobą pierwsze ciepłe dni wiosny. Kiedy jednak przeniesiemy na na drugi kraniec Polski sytuacja wygląda zgoła odmiennie. W Zakopanem - mieście partnerskim Sopotu - wciąż można zobaczyć rozległe zaspy śniegu.

Choć w sobotę 11 maja doszło do symbolicznej wymiany desek między przedstawicielami miast - snowboardowej symbolizującej sezon zimowy i surfingowej symbolizującej sezon letni, to w Zakopanem jak na razie trudno mówić o zamknięciu stoków.

Zakopane nie topi Marzanny?

Tegoroczny maj nie ma litości dla turystów i mieszkańców Podhala. Ledwie śnieg zdążył stopnieć po majówce, a już spadło nowe kilkanaście centymetrów i szybko zrobiło się biało - podaje portal tatromaniak.pl.

Mieszkańcy Zakopanego potrafią jednak z całej sytuacji wyciągnąć to, co dobre. Majowe śniegi możemy podziwiać m.in. na fotografiach Katarzyny Schwenk.

Źródło: tatromaniak.pl

[ZT]2015[/ZT]

 

(P.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© esopot.pl | Prawa zastrzeżone