Zamknij

Jarosław B. zatrzymany w Sopocie. Były piłkarz podejrzany o przestępstwo przeciwko wolności seksualnej

14:32, 16.04.2019 | J.F
REKLAMA
Skomentuj

We wtorek prokuratura w Sopocie wydała nakaz zatrzymania mężczyzny podejrzewanego o popełnienie przestępstwa przeciwko wolności seksualnej. Jak donoszą media, w tym radio RMF FM - podejrzany to znany piłkarz, Jarosław B. - mąż zmarłej w 2014 r. Anny Przybylskiej. Według nieoficjalnych danych, Jarosław B. sam stawił się na przesłuchanie do sopockiej prokuratury, po czym został zatrzymany. Prawdopodobnie do przestępstwa doszło w jednym z sopockich hoteli, ofiarą była dwudziestokilkoletnia kobieta. Sprawa jest wyjaśniania. 

Rzecznik prasowa Prokuratury Okręgowej w Gdańsku Grażyna Wawryniuk potwierdziła w mediach fakt zatrzymania mężczyzny, jednak odmówiła podania szczegółów sprawy. 

 

źródło inf: (PAP), https://nczas.com/ fot. twitter

(J.F)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© esopot.pl | Prawa zastrzeżone