Zamknij

Jak ukraść drugą połówkę? - małżeństwo i plan (prawie) doskonały.

18:35, 04.04.2019 | J.F
REKLAMA
Skomentuj

Na początku kwietnia dyżurny sopockiej komendy otrzymał zgłoszenie o kradzieży sklepowej i na miejsce skierował policjantów z referatu patrolowo-interwencyjnego. Tam funkcjonariusze zatrzymali 36-letniego mieszkańca Sopotu podejrzanego o kradzież. Wyjaśniając okoliczności zdarzenia policjanci ustalili, że sprawca dokonał kradzieży wspólnie z kobietą. Kobieta ukradła alkohol, a następnie by ominąć linię  kas wyszła przez drzwi wejściowe dzięki postawie 36-latka. Zaraz po wyjściu kobieta przekazała alkohol mężczyźnie i uciekła, a 36-latek został ujęty przez pracowników sklepu i przekazany policjantom.

Pracując nad sprawą sopoccy policjanci ustalili, że wspólniczką 36-latka była jego 47-letnia żona. Informacje te natychmiast trafiły do innego patrolu funkcjonariuszy, który w miejscu zamieszkania zatrzymał 47-letnią złodziejkę i doprowadził ją do sopockiej komendy. W wyniku dalszych działań ustalono, że do podobnych kradzieży dochodziło już wcześniej. Z informacji zebranych przez policjantów wynikało, że w ostatnim czasie 36-letni sprawca co najmniej sześć razy ukradł alkohol z tego samego sklepu, a w czterech przypadkach kradzieży dokonał wspólnie ze swoją żoną.

Na podstawie zebranych dowodów 36-latek usłyszał zarzut kradzieży alkoholu w postaci wódki o łącznej wartości blisko 600 zł. Mężczyzna odpowiadać będzie za przestępstwo, za które grozi do nawet 5 lat pozbawienia wolności. Jego żona usłyszała zarzuty dotyczące czterech kradzieży i odpowiadać będzie za wykroczenie kradzieży. Dodatkowo prokurator zastosował wobec 36-letniego sprawcy dozór policyjny.

(J.F)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (1)

bleeblee

0 0

pato...logia 00:36, 05.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© esopot.pl | Prawa zastrzeżone