Zamknij

Rusza Sopocki Klub Malucha! Bezpłatne zajęcia dla rodziców z dziećmi

13:47, 18.03.2019 | J.F
REKLAMA
Skomentuj

Sopocki Klub Malucha na terenie Opery Leśnej wystartuje 21 marca. Będzie to miejsce dla rodziców z dziećmi w wieku 0-3 lat. Sopocki Klub Malucha powstaje z inicjatywy miasta w odpowiedzi na głosy rodziców, którzy wskazali potrzebę stworzenia takiego miejsca. Korzystanie z niego oraz wszystkich organizowanych tam zajęć jest bezpłatne.

Klub Malucha to przede wszystkim miejsce spotkań dla rodziców, w którym dodatkowo w czasie godzin otwarcia organizowane będą zajęcia sensoryczne lub umuzykalniające dla dzieci oraz konsultacje psychologiczne dla rodziców.

Na te potrzeby oddane zostało przestronne pomieszczenie usytuowane w otoczeniu przyrody. Sopocki Klub Malucha czynny będzie w każdy czwartek w godz. 11.00-14.00. W tym czasie, poza możliwością skorzystania z różnego rodzaju zajęć, rodzice będą mogli również napić się kawy lub herbaty i powymieniać doświadczenia z innymi.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych w nadziei, że Sopocki Klub Malucha już wkrótce zatętni życiem. Korzystanie z Sopockiego Klubu Malucha i odbywających się tam zajęć jest bezpłatne.

Wiosenne spotkania w Klubie Malucha trwać będą do 25 kwietnia, po wakacyjnej przerwie ruszą znów we wrześniu.

(J.F)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© esopot.pl | Prawa zastrzeżone