Zamknij

Od marzeń do realizacji - Zostań policjantem - Spotkanie z młodzieżą [FOTO]

14:24, 15.03.2019 | J.F
REKLAMA
Skomentuj

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Sopocie gościli licealistów z Sopockiej Akademii Tenisowej, którzy wkrótce podejmą ważną decyzję wyboru zawodu i dalszej drogi życiowej. Celem spotkania było przybliżenie młodym ludziom specyfiki służby w Policji, wymagań stawianych kandydatom do służby oraz możliwości rozwoju i kariery. Policjanci pokazali młodzieży pomieszczenia i sprzęt służbowy oraz odpowiadali na nurtujące pytania.  

  • Gdy dorosnę, chcę zostać policjantem! – To popularna wśród dzieci odpowiedź na pytanie, kim chcą zostać w przyszłości. Pytania na temat przyszłości zadają sobie także uczniowie klas maturalnych, którzy wkrótce podejmą ważną decyzję wyboru zawodu i dalszej drogi życiowej. Dlatego sopoccy policjanci spotykają się z młodzieżą i rozmawiają z nimi o specyfice służby w Policji.

W czwartek funkcjonariusze gościli w murach komendy uczniów klasy maturalnej z Sopockiej Akademii Tenisowej.Celem spotkania było przybliżenie młodym ludziom specyfiki pracy w formacji uzbrojonej jaką jest Policja, zapoznanie z procesem rekrutacji i jej etapami oraz wymaganiami stawianymi kandydatom. Policjanci pokazali młodzieży również pomieszczenia i sprzęt służbowy oraz odpowiadali na nurtujące pytania.  

Przypominamy, że nabór do służby w Policji odbywa się w sposób ciągły. Jeżeli jesteś zainteresowany/zainteresowana pełnieniem służby w Komendzie Miejskiej Policji w Sopocie skontaktuj się z pracownikami Zespołu ds. Kadr i Szkolenia, Sopot ul. Armii Krajowej 112A, tel. 58 52-16-231.


Szczegółowe informacje dotyczące zasad rekrutacji dostępne są na stronie internetowej pomorskiej Policji www.pomorska.policja.gov.pl. Informacje znajdują się też na stronie internetowej sopockiej policji www.sopot.policja.gov.pl w zakładce PRACA.

(J.F)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© esopot.pl | Prawa zastrzeżone