Zamknij

Komunikacyjna rewolucja Mevo! Kiedy start?

08:33, 15.03.2019 | Przemysław Szczygieł
REKLAMA
Skomentuj

To już pewne. System rowerów metropolitalnych jest gotowy do uruchomienia. Ostatnie, trwające miesiąc testy wypadły pomyślnie. Rowery zostaną oddane do użytku już 26 marca.

Jak ogłosił na swoim oficjalnym fanpage'u Obszar Metropolitalny Gdańsk-Gdynia-Sopot, rowery elektryczne dostępne będą już niebawem. W I etapie uruchomionych zostanie 30% rowerowej floty wraz z postojami i wsparciem teleinformatycznym. Na terenie metropolii pojawią się 1224 rowery. Pozostałe egzemplarze (4080) zostaną udostępnione w późniejszym terminie.

- Zachęcamy Mieszkańców do odwiedzenia strony www.rowermevo.pl. Już teraz można dokonywać rejestracji w systemie, na razie jednak bez możliwości wykupienia abonamentu. Na mapie można zobaczyć stacje MEVO, strefy dozwolone i niedozwolone, gdzie zwrot roweru będzie wiązał się z dodatkową opłatą. Pomocna może być zakładka „Jak to działa”, gdzie przystępnie opisano wiele zagadnień związanych z użytkowaniem roweru – mówił Michał Glaser dla portalu metropoliagdansk.pl.

 

Źródło:

  • https://www.metropoliagdansk.pl/metropolitalne-wiadomosci/rower-mevo-startuje-26-marca/?fbclid=IwAR2Aa0kvxVN2O3cBPS_-_eXyugWzWToUx08EiaabyEUYJCkmumVIJ7LwPJ8
(Przemysław Szczygieł)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© esopot.pl | Prawa zastrzeżone