Zamknij

Włamanie do domu w Górnym Sopocie. Co skradziono?

09:24, 14.03.2019 | J.F
REKLAMA
Skomentuj

W poniedziałek rano (11.03.2019 r.) dyżurny komendy miejskiej otrzymał zgłoszenie o włamaniu do domu znajdującego się w Górnym Sopocie. Na miejsce natychmiast skierowano funkcjonariuszy z referatu patrolowo-interwencyjnego i kryminalnych. Funkcjonariusze ustalili, że sprawca wybił szybę w oknie i dostał się do środka, skąd ukradł rury miedziane oraz mosiężne zawory. Mając informację, że chwilę wcześniej sprawca uciekł ze skradzionymi elementami, policjanci od razu rozpoczęli przeszukiwanie pobliskiego terenu. Niedaleko miejsca zdarzenia, kryminalni zauważyli sprawcę i go zatrzymali. Okazał się nim 29-latek bez stałego miejsca zamieszkania. Przy sobie miał on skradzione przedmioty, które policjanci zabezpieczyli.

Wczoraj na podstawie zebranych dowodów policjanci z sopockiej komendy przedstawili 29-letniemu włamywaczowi zarzut kradzieży z włamaniem. Dziś sprawca został doprowadzony do prokuratury, gdzie prokurator po przesłuchaniu zastosował wobec niego dozór policyjny.

Sprawca w przeszłości był już notowany za przestępstwa przeciwko mieniu. Za kradzież z włamaniem grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

(J.F)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© esopot.pl | Prawa zastrzeżone