Zamknij
REKLAMA

Dzień babci i dziadka w Sopocie. Pomysły na ostatnią chwilę

17:40, 21.01.2023 . Aktualizacja: 17:58, 22.01.2023
Skomentuj AdobeStock zdjęcie poglądowe AdobeStock zdjęcie poglądowe

Dzień Babci i Dziadka to szczególne święto, które pozwala nam docenić i podziękować tym wyjątkowym osobom za ich miłość i opiekę. Jeśli chcemy czymś obdarować babcię i dziadka, niech to będzie coś dla ich przyjemności albo jakiś przydatny dla nich przedmiot. Najlepszym miernikiem sukcesu będzie radość w ich oczach. Dla tych, którzy właśnie gorączkowo szukają w głowie pomysłu na prezent, mamy kilka podpowiedzi.

Album ze zdjęciami, pamiątki najlepiej z Sopotu

Sopot słynie z urokliwych krajobrazów. Piękne fotografie z plaży, widok z molo, parku, zabytkowe budynki. Do tego zdjęcia wnuków i wspólnie spędzonych chwil, z uroczystości rodzinnych czy wspólnych podróży.

Sklep z sopockimi pamiątkami

Voucher do SPA

To idealny prezent dla babć i dziadków, którzy dbają o siebie i swoje samopoczucie. W Sopocie jest kilka świetnych SPA, w których babcie i dziadkowie będą mogli się porządnie zrelaksować. 

Nasze propozycji SPA w Sopocie

Komplet badań kontrolnych

Dla babć i dziadków, którzy o sobie zapominają, podczas gdy na co dzień wkładają całe serca w pomoc wnukom (tym mniejszym i tym już dorosłym).

Wspólny rejs po Zatoce Gdańskiej

Odpoczynek, świeże powietrze, poznawanie razem okolic Sopotu z trochę innej perspektywy, a dla wielu babć i dziadków – przestrzeń do pobudzenia wspomnień.

Przedmioty związane z hobby.

Babcia gotuje? Może przyda jej się nowy wałek do ciasta albo robot kuchenny? Dziadek majsterkuje? Na pewno doceni nowe narzędzia. Dla fanów Sopotu wszelkie albumy i książki o historii kurortu.

Już to słyszeliście

Nierzadko jest tak, że babcia albo dziadek już wspomnieli, że coś im się podoba. Oczywiście, mimochodem i bez oczekiwań. Np. szal albo półmisek ze sklepu x czy y na Monciaku.

I na koniec coś, co nie powinno być prezentem tylko na święta, ale czymś codziennym – wspólny czas z babciami i dziadkami. Spacer na molo, kawa i ciasto w kawiarni na ul Bohaterów Monte Casino, partia szachów przy plaży. I dużo wspólnych rozmów.

[ZT]15741[/ZT]

 

(.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%