Zamknij

Kontrole sopockiej drogówki

08:03, 08.03.2019 | J.F
REKLAMA
Skomentuj

8 marca br. policjanci ruchu drogowego z sopockiej komendy, podobnie jak funkcjonariusze w całym województwie, przeprowadzą działania pod nazwą „Firmy ochroniarskie i pojazdy uprzywilejowane”.

Celem działań jest zmniejszenie liczby naruszeń przepisów ruchu drogowego, eliminowanie nieprawidłowości występujących w pojazdach uprzywilejowanych oraz wyeliminowanie z ruchu pojazdów niesprawnych technicznie. W trakcie kontroli funkcjonariusze sprawdzać będą też trzeźwość kierowców oraz czy nie znajdują się oni pod wpływem środków odurzających.

Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu o rozwagę na drodze, szczególną ostrożność i stosowanie się do przepisów ruchu drogowego!

(J.F)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© esopot.pl | Prawa zastrzeżone