Zamknij
REKLAMA

Poznaj pracę sopockich policjantów "od kuchni"! Przed nami Dni Otwarte Komendy

08.14, 11.09.2022 .
Skomentuj Fot. KMP w Sopocie
REKLAMA

W środę 14 września br. w godzinach 10:00-13:00 odbędą się dni otwarte Komendy Miejskiej Policji w Sopocie. W tym dniu wszyscy zainteresowani będą mogli zobaczyć z bliska pracę policjantów, poznać sprzęt, który funkcjonariusze wykorzystują w służbie. W programie m.in. zaplanowana jest wizyta na Stanowisku Kierowania i w Wydziale Dochodzeniowo – Śledczym.

W środę 14 września br. w godzinach 10:00-13:00 w ramach dnia otwarcia komendy zapraszamy wszystkich do odwiedzin w Komendzie Miejskiej Policji w Sopocie ul. Armii Krajowej 112A, 81-824 Sopot.

W tym dniu specjalnie zostanie uruchomiony punkt, w którym osoby zainteresowane wstąpieniem do służby w Policji będą mogły porozmawiać z funkcjonariuszami do spraw doboru i złożyć na miejscu odpowiednie dokumenty dotyczące wstąpienia w policyjne szeregi.

Podczas spotkania „niecodzienni goście” będą mieli okazję zobaczyć miejsca, do których nikt spoza Policji na co dzień nie ma dostępu. Zapoznają się z codzienną pracą funkcjonariuszy oraz ich wyposażeniem do służby. Technik kryminalistyki pokaże sprzęt wykorzystywany w służbie i na miejscu zdarzenia. Planowana jest także wizyta na Stanowisku Kierowania i na strzelnicy. Będzie również okazja by usiąść za kierownicą radiowozu i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

W trakcie odwiedzin, policjanci przypomną dzieciom i dorosłym jak unikać zagrożeń w życiu codziennym i jak zachować się bezpiecznie na drodze.

Źródło: KMP w Sopocie

[ALERT]1662715430434[/ALERT]

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

MorfeuszMorfeusz

6 0

Dobrze, że próbują ocieplić wizerunek, ale tego, co wyprawiali w plandemii, gnębiąc ludzi za brak szmaty na twarzy nie zapomnę, bo nie było PRZEPRASZAMY. Teraz też bardziej chyba się opłaca 50ty raz legitymować tych samych pijaków, albo ciągle stać w tych samych punktach na Al. Niepodległości, gdzie nie ma wypadków, ale można walić mandaty - niż przypilnować bezpieczeństwo ruchu, parkowanie, ciszę nocną w Sopocie. Bo tam by trzeba się wysilić, a nie tylko walić mandaty. 10:32, 12.09.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%