Zamknij

Prace drogowe od 13 do 19 lutego - utrudnienia w ruchu

15:57, 13.02.2019 | J.F
REKLAMA
Skomentuj

W terminie od 13 do 19 lutego 2019 r. planowane są następujące prace mogące powodować utrudnienia w ruchu drogowym:

1) Kontynuowane będą prace związane z przycinką koron drzew na ul. Armii Krajowej na odcinku od ul. Kopernika do ul. Reja (po lewej stronie wprowadzony zostanie zakaz zatrzymywania się).

2) Kontynuowane będą prace polegające na przebudowie chodnika na ul. Powstańców Warszawy na odcinku od ul. Goyki do ul. Budzysza (po stronie morza). W związku z prowadzonymi pracami możliwe czasowe zajęcia jezdni oraz wprowadzenie po lewej stronie znaku zakazu zatrzymywania się.

3) Od 11.02.2019 r. kontynuowane będą prace polegające na przebudowie chodnika na Al. Niepodległości (od wysokości ul. Poznańskiej w kierunku Gdyni). W związku z prowadzonymi pracami możliwe czasowe zajęcia prawego pasa ruchu w kierunku Gdyni.

4) Kontynuowane będą prace polegające na remoncie ubytków w nawierzchni jezdni na ul. Karlikowskiej, od ul. Okrzei w kierunku ul. Bitwy pod Płowcami. W związku z prowadzonymi pracami został wprowadzony po stronie numerów nieparzystych znak zakazu zatrzymywania się.

 

(J.F)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© esopot.pl | Prawa zastrzeżone