Zamknij

Pędził z prędkością 178 km/h! Wpadł w ręce sopockiej policji [VIDEO]

12:25, 12.02.2019 | Przemysław Szczygieł
REKLAMA
Skomentuj

W niedzielę 10 lutego funkcjonariusz ruchu drogowego podjął działania względem 30-letniego mężczyzny kierującego hondą. Kierowca motocykla przekroczył ograniczenie prędkości o 128 km/h. Na motocyklistę nałożono 10 punktów karnych i mandat w wysokości 500 złotych. Sopocka policja złoży wniosek o zatrzymanie prawa jazdy kierowcy na okres trzech miesięcy.

Około godziny 7.00 rano policjant ruchu drogowego dokonał pomiaru prędkości motocykla jadącego Aleją Niepodległości w stronę Gdańska. Kontrola wykazała, że pojazd pędził z prędkością 178 km/h, czyli ponad trzykrotnie większą niż prędkość dozwolona na tym odcinku. Kierowcą okazał się 30-letni mieszkaniec Wejherowa. Mężczyzna nie miał przy sobie prawa jazdy, gdyż te stracił w październiku 2018 r. za podobne wykroczenie, którego dopuścił się na terenie Gdyni. Pomimo tego, że okres ostatniej kary już minął, kierowca będzie musiał pożegnać się ze swoim prawem jazdy na kolejne trzy miesiące.

(Przemysław Szczygieł)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© esopot.pl | Prawa zastrzeżone