Zamknij
REKLAMA

Sopot: Uszkodził samochód i uciekł! Poszkodowana szuka sprawcy

10:21, 03.08.2022 | .
Skomentuj Fot. archiwum prywatne
REKLAMA

Nieuczciwi kierowcy potrafią skutecznie uprzykrzyć życie. W ostatnim czasie przekonała się o tym pani Klaudia, której samochód stał zaparkowany na jednej z sopockich ulic. Pod nieobecność właścicielki auto zostało uszkodzone, a sprawca zniknął, nie pozostawiając po sobie śladu. Poszkodowana liczy na to, że uda się jej dotrzeć do świadków zdarzenia, którzy pomogą w zidentyfikowaniu osoby odpowiedzialnej za cały incydent.

Do zdarzenia doszło we wtorek, 2 sierpnia, między godziną 10 a 13 przy ul. J. Haffnera 8, nieopodal popularnego Krzywego Domku. To właśnie tam nieznany sprawca uderzył w samochód marki Skoda Fabia, należący do pani Klaudii. Karoseria samochodu wyraźnie ucierpiała - po zdarzeniu pozostało wgniecenie oraz zadrapania. Jak przekonuje właścicielka uszkodzonego samochodu, nie jest w stanie na ten moment oszacować kosztów naprawy. Te zaś mogą być dotkliwe, gdyż poszkodowana niestety nie posiada ubezpieczenia AC.

- Poszukuję świadków zdarzenia, a przede wszystkim jego sprawcy, który wczoraj uderzył w mój samochód, nie zostawiając karteczki za wycieczką. Sprawa została zgłoszona na Policję. Zabezpieczono też monitoring - przekonuje pani Klaudia.

Osoby, które mogą posiadać informacje pomocne w rozwiązaniu tej sprawy, proszone są o kontakt z właścicielką uszkodzonego pojazdu pod nr. telefonu 602 698 502.

[ZT]14002[/ZT]

[ALERT]1659512900699[/ALERT]

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%