Zamknij
REKLAMA

Sopot: Wśród rannych była matka z dzieckiem! Nowe fakty ws. wypadku z udziałem meleksa

18:00, 02.08.2022 | .
Skomentuj Fot. Komenda Miejska Policji w Sopocie
REKLAMA

Wczoraj sopoccy policjanci otrzymali zgłoszenie, że na skrzyżowaniu Alei Niepodległości z ulicą Sikorskiego w Sopocie miało dojść do zderzenia samochodu osobowego z pojazdem typu meleks, w wyniku czego ranne zostały trzy osoby, w tym dziecko. Mundurowi wyjaśniają szczegółowo okoliczności tego zdarzenia.

Do zdarzenia doszło około godziny 16:50. Kierująca pojazdem osobowym marki Peugeot Partner wjeżdżając na skrzyżowanie Alei Niepodległości z ulicą Sikorskiego w Sopocie uderzyła w jadący z turystami pojazd typu meleks. W wyniku zderzenia uszkodzeniu uległy oba pojazdy.

Fot. Komenda Miejska Policji w Sopocie

Poszkodowanymi są kierujący pojazdem typu meleks, z urazem głowy i klatki piersiowej oraz pasażerowie. Kobieta z bólami kręgosłupa i jej 12 letni syn z raną ciętą głowy i urazem lewego łokcia zostali przewiezieni do Szpitala w Gdańsku. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia i zapisu z kamer monitoringu wynika, że pojazd meleks wjechał na skrzyżowanie od strony ul. Podjazd w kierunku ul. Sikorskiego, kiedy sygnalizacja świetlna nadawała jeszcze sygnał zielony, natomiast najprawdopodobniej nie upewnił się czy ma możliwość opuszczenia skrzyżowania. Po przejechaniu czterech pasów ruchu na Alei Niepodległości został uderzony, już przy wjeździe w ul. Sikorskiego, z prawej strony przez kierującą pojazdem marki Peugeot, która jechała w kierunku Gdańska. Kobieta w momencie wjazdu za sygnalizator świetlny miała już sygnał zielony, ale najprawdopodobniej również nie upewniła się czy może wjechać bezpiecznie na to skrzyżowanie.

Policjanci sprawdzili trzeźwość kierujących, byli trzeźwi. Kierującej samochodem osobowym zostało zatrzymane prawo jazdy. Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Sopocie prowadzą czynności w kierunku art. 177 par.1 KK.

Źródło: KMP w Sopocie

[ZT]13990[/ZT]

[ALERT]1659441010158[/ALERT]

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (3)

BoloBolo

0 4

Kobiety mają ograniczone widzenie. Jak konie z klapkami na oczach. Jeśli nie wszystkie, to większość. Jechała i juz, bo przecież zielone miała. 12:46, 04.08.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

JoJo

0 0

Ależ ty rozgarniety koń. A co z widzeniem takich meskich koni co rond drzew i ludzi nie widzą? Tu ci się wzrok poprawił?
Żal takich samsów z takim punktem widzenia.  19:43, 04.08.2022


JoJo

1 0

Ależ ty rozgarniety koń. A co z widzeniem takich meskich koni co rond drzew i ludzi nie widzą? Tu ci się wzrok poprawił?
Żal takich samsów z takim punktem widzenia. 19:42, 04.08.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%