Zamknij
REKLAMA

Sopot: Pobił 35-latkę w obecności jej dzieci! W walizce miał kokainę

13:44, 23.11.2021 | .
Skomentuj Fot. Komenda Miejska Policji w Sopocie
REKLAMA

Policjanci z Sopotu zatrzymali 58-letniego obywatela Belgii, który w pokoju hotelowym pobił swoją 35-letnią partnerkę. Funkcjonariusze znaleźli w jego walizce kokainę. Za popełnione przestępstwa mężczyzna usłyszał zarzuty. O zdarzeniu policjanci powiadomią również sąd rodzinny, ponieważ w chwili zdarzenia oboje byli nietrzeźwi, a w pokoju przebywała 5-letnia córka kobiety i jej 12-letnia siostra. Obie dziewczynki trafiły pod opiekę rodziny.

W sobotę wieczorem sopoccy policjanci dostali zgłoszenie, że w jednym z hoteli doszło do kłótni pomiędzy partnerami i zranienia 35-latki. Skierowani na miejsce funkcjonariusze potwierdzili ten fakt. Przy recepcji hotelu zauważyli zakrwawioną kobietę z obrażeniami twarzy. 

Pokrzywdzona poinformowała policjantów o tym, że uderzył ją 58-letni partner. Jeden z patroli policyjnych pozostał z ranną mieszkanką Grudziądza i zaopiekował się nią do czasu przyjazdu pogotowia, natomiast drugi patrol w pokoju hotelowym zatrzymał 58-letniego obywatela Belgii. Jak się okazało, mężczyzna był nietrzeźwy, a alkomat pokazał u niego blisko promil alkoholu w organizmie. Podczas przeszukania jego pokoju policjanci znaleźli w walizce pudełko z białym proszkiem. 58-latek od razu przyznał się mundurowym, że to kokaina, którą kupił po przylocie do Polski.

W trakcie awantury partnerzy nie przebywali sami w pokoju hotelowym. Była z nimi 5-letnia córka kobiety i jej 12-letnia siostra, którymi przed przyjazdem policjantów zaopiekowali się inni goście hotelu. Z uwagi na silny zapach alkoholu wyczuwalny od 35-latki mundurowi sprawdzili jej trzeźwość. Alkomat pokazał u niej  blisko 2,5 promila alkoholu. Ranna kobieta została przewieziona do szpitala celem hospitalizacji, natomiast dwójkę dzieci policjanci przekazali pod opiekę rodziny, która przyjechała na miejsce.

Zatrzymany Belg noc spędził w policyjnym areszcie. Wczoraj na podstawie zebranych dowodów usłyszał zarzuty uszkodzenia ciała 35-letniej mieszkanki Grudziądza oraz posiadania kokainy. O całym zdarzeniu policjanci powiadomią też sąd rodzinny, któremu przekażą materiały sprawy.  

Posiadanie narkotyków to przestępstwo zagrożone karą do 3 lat pozbawienia wolności. Za uszkodzenie ciała sprawcy grozi do 2 lat więzienia.

Źródło: Komenda Miejska Policji w Sopocie

[ZT]10936[/ZT]

[ALERT]1637667359331[/ALERT]

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%