Zamknij
REKLAMA

Sopocka firma wycofuje z obrotu suplement diety! Produkt był zanieczyszczony

15:00, 13.10.2021 | P.S
Skomentuj Produkt: „Moja Figura – Ograniczenie Łaknienia” 60 kapsułek / Fot. Główny Inspektorat Sanitarny
REKLAMA

Sopocka firma Aura Herbals wycofuje z obrotu część swoich produktów. Chodzi o dwie partie suplementu diety o nazwie "Moja Figura – Ograniczenie Łaknienia" w opakowaniu zawierającym 60 kapsułek. Jak wykazały badania, środek okazał się zanieczyszczony substancją szkodliwą dla zdrowia. Główny Inspektorat Sanitarny (GIS) przestrzega, by nie spożywać wskazanych partii wyrobów.

Ostrzeżenie publiczne dotyczy partii produktów oznaczonych numerami OL/010621 i OL/300621. Jak czytamy w komunikacie wydanym przez GIS:

"Spółka Aura Herbals Sp. z o.o. rozpoczęła proces wycofywania wyżej wskazanych partii suplementu diety. Wszyscy odbiorcy zostali poinformowani o zaistniałej sytuacji i konieczności wycofania wskazanych numerów partii produktu.

 

Organy Państwowej Inspekcji Sanitarnej w porozumieniu z producentem podjęły natychmiastowe działania zmierzające do wycofania z obrotu ww. partii suplementów diety, ponadto monitorują działania podejmowane przez producenta".

Firma Aura Herbals mieści się przy ul. Grunwaldzkiej 49/2. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w sprzedaży zdrowej żywności oraz suplementów diety. Jak wynika z informacji przekazanej przez GIS, firma niezwłocznie po uzyskaniu informacji od producenta, podjęła działania mające na celu wycofanie z obrotu wskazanych partii produktów, wytworzonych z użyciem zanieczyszczonego składnika.

Źródło: Główny Inspektorat Sanitarny

(P.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

urzędnikurzędnik

3 0

Super info! 18:56, 13.10.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%