Zamknij
REKLAMA

Sopockie potoki. Wystawa fotografii Włodzimierza Śliwińskiego

15:13, 14.09.2021 | P.S
Skomentuj
REKLAMA

Już w tę środę Dom Sąsiedzki Alternatywy 5 zaprezentuje nową wystawę fotograficzną. Na widzów będą czekały zdjęcia Włodzimierza Śliwińskiego poświęcone sopockim potokom.

Uroczyste otwarcie wystawy zaplanowano na godzinę 17.00. Podczas wernisażu uczestnicy wysłuchają krótkiego wykładu odnoszącego się do tematu prezentowanych zdjęć. Prace będzie można oglądać do końca miesiąca w siedzibie Domu Sąsiedzkiego Alternatywy 5 przy ul. Mazowieckiej 26 w Sopocie Kamiennym Potoku.

O autorze

Włodzimierz Śliwiński - prezes Koła Polskiego Klubu Ekologicznego „Sopockie Potoki”. Absolwent WSWF w Gdańsku-Oliwie (1974), emerytowany nauczyciel wychowania fizycznego w szkołach podstawowych Trójmiasta (w latach 1974-1984), a także wykładowca w WSWFiT w Sopocie na kierunku Turystyka i Rekreacja. Wraz ze studentami organizował i prowadził rajdy piesze na łonie natury. Współpracuje z sopockimi szkołami i przedszkolami w zakresie wczesnej edukacji ekologicznej. Był również prowadzącym spacery z cyklu „Sekrety sopockiej przyrody”. Jego pasją jest fotografowanie natury.

[ZT]10270[/ZT]

(P.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%