Zamknij
REKLAMA

"BEZ TABU. DYSKUSJE BARDZO OTWARTE": SPATiF gospodarzem spotkań o wyjątkowej tematyce

08:39, 12.09.2021 | Emil Bogumił
Skomentuj Fot. Artur Andrzej - Praca własna, CC0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=22733751
REKLAMA

Sopocki SPATiF oraz Aga Ossowska, znana szerszej publiczności jako blogerka Matka Kurva Polka, zapraszają na nowy cykl spotkań. Rozmowy poświęcone będą tematom tabu.

Zaczynamy serię spotkań z cyklu "BEZ TABU. DYSKUSJE BARDZO OTWARTE", które będą miały miejsce w każdy ostatni czwartek miesiąca w klubie SPATiF w Sopocie. Na każdym z nich będziemy rozmawiać z różnymi artystami, którzy będą się z nami dzielić najdelikatniejszymi tematami.


Na najbliższym spotkaniu porozmawiamy z muzykami Mariuszem Noskowiakiem i Krzysztofem Sado Sadowskim o tym, jak żyć z nakładanym przez społeczeństwo zobowiązaniem do bycia wyjątkowym, kiedy jest się artystą. O próbach radzenia sobie ze stresem, o wspomagających nas używkach, o seksie, i o presji bycia KIMŚ. O tym jak wyjść z nałogów i nie utracić poczucia własnej wartości w świecie, który wymaga za wiele od każdego. A od artysty jeszcze więcej - informują organizatorzy.

Pierwsze spotkanie odbędzie się w czwartek, 30 września, o godzinie 18:00. Wstęp wolny. Rozmowę z Mariuszem Noskowiakiem i Krzysztofem Sadowskim  poprowadzą Aga Ossowska i Małgorzata Osowiecka (SWPS).  Spotkanie jest objęte patronatem STREFY PSYCHE UNIWERSYTETU SWPS. Projekt będzie realizowany z udziałem finansowym Gminy Miasta Sopotu. 
 

(Emil Bogumił)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%