Zamknij

W bucie się nie mieści, czyli prezent dla każdego

12:49, 06.12.2018 | Ewa Podlasińska
REKLAMA
Skomentuj

Nie wszyscy się przyznają, ale dorośli też lubią dostawać prezenty do buta. Albo pod choinkę. Co prawda, taki prezent do buta się czasem nie mieści, co nie zmienia faktu, że się go lubi, i że się dostaje.

Gorzej, jeśli but okazuje się pusty lub kochane dziecko wsadziło podarunek, od którego mocno ściskają się zęby. Z jednej strony, człowiek się wzrusza, z drugiej zastanawia, jak bez szkody dla zdrowia zjeść czekoladki z orzechem laskowym.

Niezależnie od rozwiązania kłopotliwej sytuacji, pewne jest jedno: coś nam się w tym życiu jednak należy, dlatego wyzbywszy się wyrzutów sumienia, cichaczem suniemy do sklepu po prezent, zakupiony oczywiście tylko w dzień handlowy.

Sezon na „Last Christmas” już rozpoczęty, więc półki przepełnione są wszelkim dobrem opatrzonym mianem ozdób choinkowych: kolorowe bombki, gęste łańcuchy, stylowe latarnie, stroiki, girlandy, wszystko dla fanów Świąt i Mikołaja. Taki prezent zwykle nie należy do tanich. Warto przejrzeć promocje, pytać znajomych lub przejechać się na targ wytwórców hurtowych. Mikołajowy prezent w gwiazdkowym klimacie na Święta będzie jak znalazł.

Istnieje też opcja alternatywna: kilka farb akrylowych, chusteczek z papieru, kleju, lakieru, pędzelków, a także - kul styropianu wartego 3 złote, pomoże wykonać bombki osobiście. Podpierając się filmikiem ściągniętym z youtube, pozwoli nam świetnie pobawić się w domu. Bez względu na efekt „bombka albo chała”, relaks i zabawa są gwarantowane.

Nadszedł moment, aby zmienić tempo, wyciszyć emocje i zrezygnować z opcji z przytupem

Zerkamy z ukosa na witrynę księgarni, gdzie rozpierają się grube tomiska w promocyjnej cenie z 5 dziesiątek na trzy. Zjedzenie pudełka orzechów laskowych wymaga poświęcenia, a prezentu do buta nie dostaje się dwa razy. Dobra książka umila czas, pozwala oderwać od codziennych problemów, odpocząć od pracy i świątecznego pośpiechu.

Warta uwagi jest również ozdoba, element wystroju, przypominający nam codziennie o atmosferze ulubionych Mikołajków, wizyta w kinie lub SPA, która co prawda, jako taka nie zmieści się do buta, ale doskonale sprawdzi jako prezent trafiony i pomagający choć raz w roku pomyśleć o sobie.
 

Fot. Pixabay

 

(Ewa Podlasińska)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© esopot.pl | Prawa zastrzeżone