Zamknij

Kolizja na ul. Kraszewskiego. Kierowała pijana mieszkanka Sopotu

10:02, 06.12.2018 | J.F
REKLAMA
Skomentuj

We wtorek, w godzinach wieczornych dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o kolizji drogowej na ul. Kraszewskiego w Sopocie. Skierowani na miejsce policjanci wstępnie ustalili, że kierujący samochodem renault clio podczas skrętu w lewo został uderzony przez jadący za nim samochód opel astra. Siła tego uderzenia obróciła renault i zepchnęła go na chodnik. Kierująca oplem astrą odjechała z miejsca i zatrzymała się niedaleko wbijając się autem w pobliskie krzaki.

Od kierującej oplem wyczuwalna była silna woń alkoholu. Przeprowadzone badanie wykazało prawie 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Policjanci sopockiej drogówki zatrzymali 31-letnią mieszkankę Sopotu i osadzili ją w policyjnym areszcie.

31-latka, gdy tylko wytrzeźwieje, usłyszy zarzut jazdy w stanie nietrzeźwości. Za to przestępstwo grozi do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów i grzywna. Kierująca odpowie również za spowodowanie kolizji drogowej.

 

(J.F)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© esopot.pl | Prawa zastrzeżone