Zamknij

Stylizuj i Improwizuj na warsztatach modowych

10:29, 05.12.2018 | Ewa Podlasińska
REKLAMA
Skomentuj

W sobotę, ósmego grudnia, w Pracowni Artystycznej Sztuki Odnowa przed sopocianami otworzy się Jasna Strona Nocy czyli Warsztaty Stylizacja i Improwizacja, połączone z poradami i konsultacjami psychologów oraz specjalistów terapii uzależnień.

To już piąte modowe spotkanie poprowadzone przez Felicją Flicińską.

 „Można mieć najpiękniejsze i najbardziej trendy ubrania ale jeżeli nie wiemy jak je zestawić albo jak ich nie zestawiać , to wszystko na marne.

Na tych warsztatach nie dowiesz się jakie są zasady stylizacji, bo takowych nie ma. Popracujesz za to nad budowaniem sylwetki zgodnej z Twoją naturą i estetyką.” – czytamy w zamieszczonej na stronie facebooka zapowiedzi.

Już na wstępie, uczestnicy dostają zadanie numer jeden: należy przynieść ze sobą materiały, części garderoby, biżuterię, a ogółem wszystko, co można na siebie włożyć, pod warunkiem, że całość  każda z przyniesionych rzeczy będzie w jednym kolorze.

„Przynieś też inne rzeczy - w dowolnych kolorach tak, żeby móc się wymieniać z innymi na czas trwania warsztatów.” – zachęcają organizatorzy.

Warsztaty odbędą się w najbliższą sobotę w godzinach 13.30 do 15.30
Miejsce: Pracownia Sztuki Artystycznej Odnowa ul. Władysława IV 17
Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

(Ewa Podlasińska)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© esopot.pl | Prawa zastrzeżone