Zamknij

KONSULTANT DS. SPRZEDAŻY LITERATURY FACHOWEJ (PRACA NA WAKACJE)

Nr oferty: 37/7/2018Dodane przez: Punkt Pośrednictwa Pracy Rumia

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Sopot, powiat: m. Sopot, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: -PRZEPROWADZENIE ROZMÓW TELEFONICZNYCH Z KLIENTAMI, Z OFERTĄ ZAKUPU KSIĄŻEK, WYSYŁANIE OFERTY DROGĄ E-MAIL , REALIZOWANIE SPRZEDAŻY, BIEŻĄCE, SAMODZIELNE ŚLEDZENIE OFERTY KSIĄŻKOWEJ FIRMY
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia: 06.07.2018
Wynagrodzenie brutto: od 13,7 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • gimnazjalne
    Uprawnienia:
    • KOMUNIKATYWNOŚĆ
    • UMIEJĘTNOŚĆ OBSŁUGI KOMPUTERA
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: komunikatywność, dobra dykcja, mile widziane osoby uczące się zaocznie
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez OHP
      Sposób aplikowania: kontakt przez OHP
      Adres: Świętojańska 11, 84-230 Rumia, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 58 303 26 83
      Język aplikacji:
      Wymagane dokumenty:
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon
      - demontaż, montaż i prace towarzyszące związane z montażem fasad, ogrodów zimowych, stolarki
      StPr/18/2718
      data rozpoczęcia pracy od 26.09.2018
      wynagrodzenie od od 13,7 PLN

      Obsługa klienta. Przyjmowanie dostaw do sklepu. Pilnowanie terminów ważności towarów. Dbanie o porządek i ład na sklepie.
      StPr/18/2697
      data rozpoczęcia pracy od 18.09.2018
      wynagrodzenie od od 16,49 PLN

      - wykonywanie masażu tajskiego
      StPr/18/2709
      data rozpoczęcia pracy od 01.12.2018
      wynagrodzenie od od 2 400 PLN

      Sprzątanie pokoi.
      StPr/18/6849
      data rozpoczęcia pracy od 17.09.2018
      wynagrodzenie od 2 100 - 2 370 PLN

      Pomoc na budowie.
      StPr/18/2651
      data rozpoczęcia pracy od 01.10.2018
      wynagrodzenie od od 1 300 PLN

      Przeróbki oraz naprawa odzieży. Szycie miarowe. Kontakt z klientem. Obsługa kasy fiskalnej.
      StPr/18/2616
      data rozpoczęcia pracy od 07.09.2018
      wynagrodzenie od 2 100 - 3 000 PLN

      utrzymanie porządku na sali konsumpcyjnej i zapleczu, zmywanie naczyń
      StPr/18/6559
      data rozpoczęcia pracy od 14.09.2018
      wynagrodzenie od od 3 700 PLN

      - obsługa ksiegowo- kadrowa osób prawnych - sporządzanie list płac, deklaracji ZUS
      StPr/18/2588
      data rozpoczęcia pracy od 05.09.2018
      wynagrodzenie od od 4 100 PLN

      Praca w dziale żywienia: wstępna obróbka żywności, zmywanie, sprzątanie.
      StPr/18/2571
      data rozpoczęcia pracy od 04.09.2018
      wynagrodzenie od od 2 300 PLN

      Zgodnie ze stanowiskiem.
      StPr/18/2572
      wynagrodzenie od od 4 500 PLN