Zamknij

Nowy Terapeutyczny Punkt Przedszkolny "Ja sam"

10:41, 11.10.2018 | J.F
REKLAMA
Skomentuj

Czwartek 11 października, to wyjątkowy dzień, ponieważ właśnie dzisiaj o godz.13.00, przy ul. Biskupa Dominika 34/36 w Gdyni zostanie otwarty Terapeutyczny Punkt Przedszkolny "Ja sam".

W placówce znajdzie się 25 miejsc dla dzieci z orzeczeniami o kształceniu specjalnym oraz 50 miejsc dla maluchów, które potrzebują wsparcia na wczesnym etapie rozwoju. Punkt przedszkolny prowadzić będzie Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Gdyni.


Praca przedszkola oparta będzie na podstawie indywidualnych programów edukacyjno-terapeutycznych, z założeniami metody Marii Montessori.

(J.F)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© esopot.pl | Prawa zastrzeżone