Zamknij

Kręci się w Sopocie! Nowa komedia sensacyjna

07:51, 17.07.2018 | E.P
REKLAMA
Skomentuj

Sopot Film Festival w pełni, a we wrześniu szykuje się niespodzianka, która stanie się nie lada gratką dla miejscowych wielbicieli kina! Mieszkańcy Sopotu zobaczą, jak się kręci kinowy hit. 

Popularny Monciak wraz z plażą sopocką przekształcą się w plener nowej komedii sensacyjnej „Raz, jeszcze raz”.  Na planie pojawią się między innymi Piotr Cyrwus w roli gangstera, Tomasz Więcek, oraz Bartłomiej Kasprzykowski w towarzystwie całej gromady celebrytów i gwiazd.
Realizatorem komedii będzie reżyser filmów fabularnych i animowanych Paweł Czarzasty i Krzysztof Zbieranek, filmowiec o ogromnym dorobku, współtwórca niezapomnianych klasyków Srebrnego Ekranu: „Lista Schindlera”, „Dzieje mistrza Twardowskiego, ”Boża podszewka”, „Stara Baśń””, „Młode Wilki” czy „Blisko, coraz bliżej”.


Komedia ma być mieszanką zaskakujących zwrotów akcji okraszoną potężną dawką humoru, jak przystało na prawdziwy komediowy hit. Premiera filmu zaplanowana jest na przyszły rok. 

 

(E.P)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© esopot.pl | Prawa zastrzeżone