Zamknij

"Między biforem a afterem" Sopocki Klaps

10:33, 06.07.2018 | J.F
REKLAMA
Skomentuj

W czwartek, na Molo w Sopocie, odbyła się Wielka Gala przyznania nagrody "Diamentowy Klaps" 2018.

Każdego roku, podczas wakacji, w Sopocie i Zakopanem organizowane jest Kino Letnie. Podczas lipca i sierpnia, codziennie, późnym wieczorem można oglądać darmowe seanse filmowe. W tym roku do mapy filmowej dołączyło również Giżycko, gdzie film można zobaczyć w środy i czwartki, z lądu i wody! 

Klapsy!

Nagroda Diamentowy Klaps przyznawana jest za ogół pracy filmowej, wyjątkową osobowość i pozytywny wizerunek. W 2017 roku powędrowała do Macieja Stuhra, który wspominał jak trudną sztuką jest rozśmieszanie ludzi. Visa Kino Letnie stawia na energetycznych, uśmiechniętych i bezpretensjonalnych aktorów! Liczy się kontakt z widzami, żywiołowość i dystans do siebie. Tymi wszystkimi cechami, bezapelacyjnie, jest obdarowana laureatka tegorocznej nagrody Diamentowy Klaps 2018- Agnieszka Dygant ! Aktorka znana jest z seriali tj. Prawo Agaty, Fala Zbrodni, Na dobre i złe, Niania, a także z wielu megahitów kinowych. Podczas Gali uczestnicy mieli okazję zobaczyć ją w filmie "Listy do M. 2". 

Przemarsz z Domu Zdrojowego

Gwiazdy filmowe i zaproszeni goście rozpoczęli wieczór na tarasie Domu Zdrojowego. To właśnie tam odbywała się niedostępna dla wszystkich część gali tzw. before. Aktorzy korzystali z baru i poczęstunku, a w międzyczasie pojawiali się na Molo, po czym z powrotem udawali się w stronę budynku. Prowadzącą tego wieczoru została Patrycja Kazadi, która już nie raz sprawdziła się w roli konferansjera. Tak też było tym razem. 

Niektóre gwiazdy zabawiły w trójmieście na nieco dłużej, ze względu na Open'er Festiwal.  Między nimi znalazła się Aleksandra Domańska, która po oficjalnej części imprezy pojechała na koncert Kasi Lins. Aktorka zaprezentowała się w pięknej sukni z cekinów, jednak sama śmiała się, że wystroiła się jak "szczur na otwarcie kanału" (z takim dystansem do siebie może zostanie laureatką nagrody w przyszłym roku?). 

Gala zakończyła się po północy. W wydarzeniu uczestniczyli m.in Katarzyna Figura, Piotr Adamczyk oraz Borys Szyc. 

Przypominamy, że seanse w Visa Kino Letnie Sopot odbywają się codziennie, o godz. 22 w lipcu i o 21:30 w sierpniu na Molo (osoby posiadające Kartę Sopocką wchodzą na teren mola za darmo, pozostali-opłata wg cennika). Repertuar został podzielony tematycznie: „Muzyczne poniedziałki”, „Wtorki z Cannes”, środowe „Super hity”, czwartki „Made in Poland”, „Komediowe piątki” i sobotnie „Oscary” i „Kobiece" niedziele. 

 

 

 

 

(J.F)
REKLAMA

Komentarze (1)

bywalecbywalec

0 0

No tak ..celebryci i pewnie morze alkoholu :) 13:33, 06.07.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© esopot.pl | Prawa zastrzeżone