Zamknij

Przepraszamy – biletów na pociąg nie sprzedajemy!

14:54, 16.07.2018 | J.F
REKLAMA
Skomentuj

Począwszy od niedzieli maruderzy będą zmuszeni zrezygnować z dotychczasowego zwyczaju odkładania wykupu biletów na ostatnią chwilę. Od tej pory, zacznie obowiązywać zasada „kto pierwszy ten lepszy”.
Wszystko rozbija się o miejscówki. Jeśli przewoźnik stwierdzi, że wszystkie miejsca siedzące zostały wykupione, i może dojść do przepełnienia pociągu, ma prawo wstrzymać sprzedaż biletów. 
Pasażerowi odprawionemu z kwitkiem, pozostanie skorzystanie z zaproponowanych przez pracowników obsługi, połączeń alternatywnych. Kasjer może również wydać specjalne potwierdzenie wstrzymania sprzedaży biletów na wybranej przez podróżnika trasie. W takim przypadku, konduktor będzie miał prawo sprzedać bilet bez gwarancji miejsca do siedzenia. Transakcja nie będzie objęta opłatą pokładową. 

Przedstawiciele linii zapewniają, że nowe zasady zostają wprowadzone jedynie jako rozwiązanie pilotażowe stosowane wyłącznie w sytuacjach wyjątkowych. 

(J.F)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (1)

Swoj Swoj

0 0

Slabo . ciezej w tym ktaju 20:32, 17.07.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© esopot.pl | Prawa zastrzeżone