Zamknij

Przemek Staroń Nauczycielem Roku! [video]

14:03, 09.10.2018 | J.F
REKLAMA
Skomentuj

 Przemek Staroń -  psycholog i kulturoznawca, nietuzinkowy nauczyciel, wykładowca na SWPS, specjalista w zakresie pracy z młodzieżą, dorosłymi i seniorami. Oddany swojej pracy i ludziom. Uczy etyki, wiedzy o kulturze i filozofii w Liceum Ogólnokształcącym nr 2 w Sopocie. Młodzież uwielbia go za wprowadzenie nowoczesnych technologii i social media w edukację! Dzięki nim jest bliżej uczniów, z którymi świetnie się dogaduje. 

Dzisiaj na Zamku Królewskim w Warszawie otrzymał tytuł Nauczyciela Roku 2018! Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! 

Więcej o swoim zawodzie, poglądach i doświadczeniach możecie posłuchać w najnowszym wywiadzie: 

 

Nauczyciel Roku – konkurs organizowany przez Głos Nauczycielski i Ministerstwo Edukacji Narodowej

Kandydatów zgłaszają uczniowie, rodzice, dyrektorzy, samorządy, organizacje społeczne oraz nauczyciele. Zgłaszani mogą być nauczyciele przedszkoli, szkół i placówek oświatowych, oceniani nie tylko za wyniki nauczania, ale również za pozytywny wpływ wywierany na środowisko. Wyboru dokonuje jury, złożone z przedstawicieli MEN, Głosu Nauczycielskiego oraz ekspertów oświaty. 

​zdj:Dariusz Szczecina

(J.F)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© esopot.pl | Prawa zastrzeżone