Zamknij

Zaginęła młoda dziewczyna! Siostra prosi o pomoc

10:01, 11.10.2018 | J.F
REKLAMA
Skomentuj

Karolina Szczęsny - tak nazywa się zaginiona. Dziewczyna przyjechała na Pomorze, chciała rozpocząć studia w Gdynii. Od początku miesiąca rodzina nie ma z nią kontaktu. Sprawa została zgłoszona na policję i jest w toku. Ustalane są szczegóły.

Zaginięcie nagłaśnia w internecie siostra, Katarzyna Ratajczyk. Publikuje posty w social media. Wiadomo, że im większa skala zasięgu informacji, tym większe szanse na zdobycie poszlak. 

Ostatni raz Karolinę Szczęsny widziano w Sopocie. Jej telefon pozostaje nieaktywny. Rodzina jest zrozpaczona i prosi o pomoc. 

Rysopis: ​ok. 160 cm wzrostu, niebieskie oczy, dłuższe ciemny blond włosy i szczupła sylwetka.

Missing Zaginieni
6 października o 20:40 · 

ZAGINĘŁA MOJA SIOSTRA-PROSZĘ UDOSTĘPNIAJCIE!

Zaginęła Karolina Szczęsny.Ostatni kontakt z nią był telefoniczny w poniedziałek 1-go października. Przebywała wtedy w Sopocie.Od tego czasu nikt nie może się z nią skontaktować.Telefon jest nieaktywny.Nie ma też żadnej aktywności w mediach społecznościowych.Karolina miała rozpocząć wymarzone studia w GDYNI.Prawdopodobnie miała też rozpocząć pracę w Gdańsku. Rysopis:ok 160cm wzrostu,niebieskie oczy,dłuższe ciemny blond włosy, szczupła sylwetka.
PROSZE POMOŻCIE JĄ ODNALEŹĆ I UDOSTĘPNIAJCIE WŚRÓD RODZINY I ZNAJOMYCH.
Może ktoś ją widział, może ktoś skojarzy,może gdzieś pytała o prace. Każda informacja może nas przybliżyć do jej odnalezienia.Bardzo się o nią martwimy.
Policja nam pomaga,ale wierzymy w moc internetu i Waszą pomoc

źródło: https://www.facebook.com/ZaginieniZaginieni

źródło: https://www.facebook.com/ZaginieniZaginieni

 

(J.F)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© esopot.pl | Prawa zastrzeżone