Zamknij

500 plus dla poszukiwanego przez prokuraturę

09:37, 08.10.2018 | Ewa Podlasińska
REKLAMA
Skomentuj

4 października około godziny 23.30, na Alei Niepodległości  mundurowi  zatrzymali do kontroli drogowej samochód marki Rover. Za kierownicą auta siedział poszukiwany przez sąd i prokuraturę 49-letni mieszkaniec Gdańska.

Przeprowadzony za pomocą policyjnych systemów proces identyfikacji tożsamości wykazał, że mężczyzna jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy Gdańsk – Południe oraz prokuraturę w Warszawie, w celu wyegzekwowania kary pozbawienia wolności, którą otrzymał za nieopłaconą grzywnę.  Ponadto, funkcjonariusze ustalili, że zatrzymany nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami, i ukarali go mandatem w wysokości  500 złotych.

Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie, a należące do  niego auto odholowano na parking policyjny. Niebawem funkcjonariusze doprowadzą zatrzymanego mieszkańca Gdańska do aresztu aby odbył tam zasłużoną karę.  

(Ewa Podlasińska)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© esopot.pl | Prawa zastrzeżone