Zamknij

Uwaga-czasowe zamknięcie ul. Haffnera. Trwają prace drogowe.

10:26, 09.07.2018 | J.F
REKLAMA
Skomentuj

Trwają kolejne etapy prac drogowych na ulicy Jana Jerzego Haffnera w Sopocie. Po przebudowie skrzyżowania i ulic przyszedł czas na asfaltowanie dróg. Położenie nowej nawierzchni będzie trwało od 9 do 12 lipca. W tym czasie można spodziewać się dużych utrudnień w ruchu drogowym. Droga będzie zamykana odcinkami. Obecnie trwa ruch wahadłowy.

 

Zmiany w organizacji ruchu i objazdy:

Od poniedziałku 9 lipca godz. 8.00 do godzin porannych 10 lipca (wtorek) całkowite zamknięcie ulicy Powstańców Warszawy na odcinku od skrzyżowania z ulicą Budzysza do Dworku Admirał włącznie. Dojazd do Alei Niepodległości objazdem przez ulicę Goyki.

Od wtorku 10 lipca  godz. 18.00 do godzin porannych 11 lipca (środa) całkowite zamknięcie ulicy Haffnera na odcinku od skrzyżowaniu z Aleją Niepodległości do skrzyżowania z ul. Sępią. Etap ten wiąże się brakiem możliwości dojazdu do Dolnego Sopotu ul. Haffnera. Zalecany objazd ulicą Podjazd bądź 3 Maja.

Od środy 11 lipca godz. 18.00 do godzin porannych 12 lipca (czwartek) całkowite zamknięcie ulicy Haffnera na odcinku od skrzyżowania z ulicą Budzysza do skrzyżowania z ulicą Sępią. Organizacja ruchu zgodnie z etapem wcześniejszym.

(J.F)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© esopot.pl | Prawa zastrzeżone